Poznaj z nami LIS Ceramikę

Poznaj Lis Ceramika

Marka płytek ceramicznych, jako producent oferują najwyższą jakość płytek podłogowych, ściennych, do łazienki, salonu, kuchni czy na taras. W ich ofercie znaleźć można oryginalne kolekcje o szerokiej gamie zastosowań. Produkowane przez LIS Ceramika płytki ceramiczne idealnie sprawdzą się w różnego rodzaju wnętrzach, a dzięki swej mrozoodporności także na tarasach, balkonach oraz schodach wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Na rynku płytek ceramicznych istnieją od 1994 roku. Obecnie nie tylko jako dystrybutor, ale także jako producent.  „Dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości płytki - zawsze terminowo i bez opóźnień. Korzystamy z tego, co najlepsze we współczesnym designie, by podkreślać piękno wnętrz i nadawać im indywidualny charakter” – opowiadają o firmie przedstawiciele LIS Ceramika.

LIS Ceramika produkuje płytki na całym świecie, m. in. we Włoszech, Hiszpanii, Brazylii, Turcji czy Indiach, tak by dostarczać klientom wszystkiego, czego potrzebują. Ich portfolio dynamicznie się rozwija, stale wprowadzając do oferty nowe produkty, na bieżąco reagując na potrzeby rynku.

LIS Ceramika jest często wybieranym produktem na naszym salonie. Posiadamy dużą strefę tego producenta oraz wyklejone aranżacje łazienek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferta LIS Ceramika.

Newsletter
Zapisz się na newsletter DEKOR Studio.
Zadaj pytanie on-line