Poznaj trendy łazienkowe na najbliższa lata

Jakiej łazienki chcemy?

Bezpiecznej, komfortowej i higienicznej. Chcemy też aby była piękna, zaspokajała nasze poczucie estetyki, oraz była emanacją naszego gustu i stylu życia. Łazienkę urządzamy przecież dla siebie, domowników, ale także dla gości. Wybierajmy mądrze i tak, by nie czuć niedosytu. Finał naszych łazienkowych inwestycji będzie oceniany przez innych, a zwłaszcza przez najbardziej wymagającą osobę, przez Ciebie.

 

Aranżacje łazienek to prawdziwe wyzwanie. Architekci i dekoratorzy będą potrzebowali czasu na poznanie naszych preferencji, stylu mieszkania i dodanie własnej idei. Aranżacja łazienki musi być przemyślana, zgodna z modą i nadchodzącymi trendami. Wyczucie tendencji w projektowaniu wnętrz jest bardzo ważne. Design nowej łazienki przecież musi być świeży i cieszyć oko przez wiele lat. Bądź na bieżąco i poznaj aktualne TRENDY W ŁAZIENKACH.

Zmiany w aranżacjach łazienek i odwrócenie obecnych trendów nadchodzą. Warto obserwować co mają w zanadrzu najlepsze światowe manufaktury luksusowych łazienek na targach w Mediolanie. Śledzimy także najnowsze propozycje designerów i architektów, zarówno na świecie, jak i w Polsce. Analizując trendy w łazience jesteśmy pewni, że nastąpi rewolucja! Najlepsze europejskie firmy dostrzegają nadchodzące trendy i przygotowują już ofertę rynkową.

 

Co się zmienia? Jakie są trendy łazienkowe na najbliższe lata?

Dużo się zmienia w wyposażeniu łazienek. Kabiny prysznicowe, meble łazienkowe, umywalki, wanny i okładziny ścienne – to najważniejsze elementy wyposażenia łazienek. Teraz czekają je zmiany wzornicze, ale także w dużej części materiałowe. Niektóre elementy wyposażenia przejdą zmiany ewolucyjne, ale większość czeka prawdziwa rewolucja!

 

Newsletter
Zapisz się na newsletter DEKOR Studio.
Zadaj pytanie on-line