Dekor Studio - Pomysłowość w realizacjachPasja i wiedza stanowią nasza niewyczerpalna skarbnicę pomysłów do tworzenia wymarzonych mieszkań. Łączymy to co stare z tym co nowe, co twarde z tym co miękkie, co monumentalne z tym co radosne, ale przede wszystkim łączymy Ciebie z Twoimi wnętrzem. Energię potrzebną do takich zjawiskowych wnętrz przekazują na nasi Klienci poprzez zlecenie nam projektu i wizualizacji. Projekt jest odzwierciedleniem naszego klienta. Realizując powstały pomysł stajemy się jego nadzorcą estetycznym oraz opiekunem jakości w trakcie realizacji, ponieważ wiemy jak tego dokonać nie tracąc z oczu końcowego efektu.

W naszej pracy najczęściej wykorzystywanym materiałem są płytki ceramiczne. Tworzymy niepowtarzalne łazienki, kuchnie, a coraz częściej salony. Wykorzystujemy płytki w zaskakujący i nieograniczony sposób. Na ponad 300 m2 prezentujemy płytki wielu producentów. Sposób prezentacji i ekspozycja sprawia, że Klient ma pełną dowolność w łączeniu i eksperymentowaniu z materiałami zgromadzonymi w salonie.

Zaletą firmy jest indywidualne podejście do każdej realizacji oraz pracownicy, którzy zawsze z uśmiechem doradzą i odpowiedzą na każde pytanie.

Galeria zdjęć preznentujących salon Dekor Studio.

Pytania i odpowiedzi.

Oferty pracy w DEKOR Studio.

Korzystne raty na każdą kieszeń.

Nasi partnerzy.

Newsletter
Zapisz się na newsletter DEKOR Studio.
Zadaj pytanie on-line