Nowe Horyzonty Roca dla przestrzeni kąpielowej

Kolekcja INSPIRA i FINECERAMIC® - idealne połączenie 


Nowy sposób definiowana przestrzeni łazienkowej – tak można nazwać w skrócie łatwy w obsłudze system zapewniający indywidualne rozwiązania i spełniający oczekiwania użytkowników. Inspira to kompleksowa seria elementów wyposażenia przestrzeni kąpielowej. Składają się na nią produkty w najbardziej odpowiednich do wystroju łazienki kształtach: okrągłym oraz kwadratowym, idealnie współgrające ze sobą oraz zapewniające personalizację przestrzeni łazienkowej.
 

 


FINECERAMIC® od Roca definiuje tę kolekcję poprzez charakterystyczne, funkcjonalne i eleganckie umywalki. Nowy, ekskluzywny materiał odznaczający się wysoką jakością, pozwala na jeszcze większą precyzję podczas projektowania kształtu oraz detali produktów. Dzięki niemu są one lżejsze, bardziej odporne, a także łatwiejsze w utrzymaniu czystości.
 


Wszystkie miski WC i bidety Inspira powstały z myślą o rosnących wymaganiach użytkowników. Dowodem na to jest wprowadzenie podwieszanych, bezkołnierzowych misek WC z technologią Roca Rimless. Z kolei potwierdzeniem dbałości o każdy szczegół serii jest ultra cienka deska wykonana z wytrzymałego SUPRALITu®. Tworzywo opatentowane przez Roca stanowi połączenie żywic fenolowych, a wynikiem tego jest większy poziom higieny przy zachowaniu mocy i trwałości produktu.

Newsletter
Zapisz się na newsletter DEKOR Studio.
Zadaj pytanie on-line