Nowa łazienka dla potrzebującej rodziny

Oglądamy w telewizji programy, w których potrzebujące rodziny otrzymują nowe domy, pokoje, meble, itp. Niejeden z Czytelników na pewno roni wówczas łzę. Tak niewiele potrzeba, by zmienić czyjeś życie. My również rozpoczynamy akcję, której inicjatorami są właściciele Salonu Łazienek DEKOR STUDIO w Jarosławiu: Paweł Kruczyński i Maciej Dańczura. Akcja ta ma polepszyć byt potrzebującej rodziny. Do końca maja na łamach Ekspresu będziemy publikować kupony, na których możecie Państwo zgłaszać rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Spośród zgłoszonych rodzin zostanie wybrana jedna, której firma DEKOR STUDIO ufunduje nowoczesną łazienkę. A wśród zgłaszających zostaną rozlosowane nagrody.

– Nasza firma istnieje już na rynku 6 lat. W tym okresie spotkaliśmy się z wieloma osobami, które przychodziły do nas w poszukiwaniu rozwiązań do swojej łazienki. Nie koniecznie orientowały się w kosztach. Cześć tych osób niestety odchodziła z marzeniami o nowej łazience. Żyjemy w dość ubogim regionie. Często spotykamy rodziny ubogie, wielodzietne, żyjące w ubóstwie, ale za to kochające się niesamowicie mocno. Do takich właśnie osób kierujemy naszą akcję. Mając takie możliwości  w branży, chcielibyśmy pomóc tym rodzinom, na ile będzie to możliwe. Może gdzieś obok nas żyją rodziny, które nie skarżą się na swój los, a potrzebują pomocy. Zapraszamy sąsiadów, przyjaciół, rodzinę i znajomych do tego, by zgłaszali je do naszej akcji. Szukamy również osób chętnych do pomocy: wykonawców, firmy handlowe, włodarzy miast i gmin. Każdy wkład się przyda w niesieniu pomocy tym, którym w życiu nie jest najłatwiej – mówi Paweł Kruczyński, współwłaściciel firmy DEKOR STUDIO.

 

Każdy może zgłosić

Akcję rozpoczynamy publikacją pierwszego kuponu we wtorek 4 kwietnia. Kupony będą publikowane w każdym wydaniu Ekspresu Jarosławskiego do końca maja br. Potrzebującą rodzinę z powiatu jarosławskiego może zgłosić każdy: sąsiad, znajomy, rodzina, również członek rodziny (domownik), która znajduje się w potrzebie. Kupon należy wyciąć i dokładnie wypełnić podając swoje imię i nazwisko, adres i numer telefonu. Na kuponie należy podać także dane zgłaszanej rodziny: imię lub imiona i nazwisko oraz adres. Wypełnione kupony należy przesłać w kopercie na adres: Salon Łazienek DEKOR STUDIO, ul. Sanowa 20 a, 37-500 Jarosław z dopiskiem „Łazienka dla potrzebującej rodziny”. Liczy się data stempla pocztowego.

Członkowie komisji skontaktują się z osobą zgłaszającą, a później odwiedzą zgłaszane rodziny, by zweryfikować ich sytuację materialną. Spośród zgłoszonych rodzin zostanie wybrana jedna – najbardziej potrzebująca, której łazienka zostanie zamieniona w podobną, jak ta na zamieszczonej wizualizacji. Na łamach Ekspresu Jarosławskiego oraz na portalu telewizji internetowej TWOJATV, patronów medialnych akcji, będziemy monitorować jej przebieg. Opublikujemy także łazienkę przed i po remoncie. – Mam nadzieję że będziemy się wspólnie wspierać, a radość osób, którym uda się pomóc, będzie nas motywowała do pomocy następnym rodzinom. Chcemy, żeby nasza akcja dotarła do wszystkich ludzi dobrego serca. Udowodnijmy sobie, że takie rzeczy mogą dziać się lokalnie, a nie tylko w telewizji. Pomagajmy, bo może kiedyś my będziemy potrzebowali pomocy – podkreśla Paweł Kruczyński.

Newsletter
Zapisz się na newsletter DEKOR Studio.
Zadaj pytanie on-line