FAQ

Czy w DEKOR Studio jest drogo

Bardzo dobre pytanie :-)

Nasi pracownicy, słysząc taką opinię "na mieście" odpowiadają prosto z mostu: "a byłeś sprawdzić? ;-)". Jesteśmy świadomi, że opinia o nas często kojarzy się z wysokimi cenami.

Z przyjemnością ogłaszamy, że zakupy u nas są na każdą kieszeń. Naszym celem jest dostarczenie produktów najwyższej jakości, renomowanych, europejskich producentów w takiej formie, żeby przyjemność tworzenia wnętrz szła w parze z rozważnym dysponowaniem Państwa finansami. Jesteśmy gotowi na weryfikację – zachęcamy do odwiedzin i testowania nas :-)

Wieloletnia praca z naszymi klientami zdeterminowała nas do indywidualnego podejścia. Mimo sporej konkurencji na rynku nasza oferta dostosowana jest do nawet najbardziej wymagającego klienta. Wystarczy odwiedzić nasz salon, zapytać sprzedawcę o propozycje w określonych cenach, a gwarantujemy, że zakupy w Dekor Studio będą czystą przyjemnością. 

Czy w DEKOR Studio mogę zamówić płytki których nie ma na ekspozycji

Jeżeli mamy tylko możemy sprowadzić wybrane płytki nie jest to dla nas problemem.

Czy w DEKOR Studio możliwy jest zwrot towaru na zamówienie

Towary na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. 

Jaki jest koszt przygotowania wizualizacji łazienki

Projekty 3D.

Zlecając nam przygotowanie wizualizacji, klient zobowiązany jest wpłacić kaucję w wysokości 500 zł. Możemy umówić się na pomiar lub nalezy taki pomiar pomieszczenia do nas dostarczyć. Przygotowujemy wizualizację z jednej wskazanej przez klienta kolekcji. Na umówionym spotkaniu prezentujemy wizualizację w technologii wirtualnego studia w naszym salonie. Jeżeli klient nie decyduje się na zakup materiałów wg przygotowanej wizualizacji otrzymuje wizualizację w formie drukowanej bądź wysłaną na adres mailowy. Realizując zamówienie wpłacona kaucja jest rozliczana z wartością zamówionych materiałów. Minimum zamówienia to płytki ceramiczne na całe rysowane pomieszczenie. Przy realizacji kompleksowej łazienki klient otrzymuje dodatkowo rysunki techniczne pomieszczenia. Jesteśmy jedyną firmą która przygotowuje rysunki wykonawcze.

Czy do zakupów otrzymam transport gratis

Szybko i sprawnie.

Dysponując flotą samochodów, które wyposażone zostały w windę rozładunkową, jesteśmy w stanie sprawnie i szybko dostarczyć zakupiony towar we wskazane miejsce. Każdy transport jest ustalany indywidualnie, a czas dostawy dostosowujemy do naszego klienta. Transport na terenie miasta jest płatny 30 zł, natomiast dostawy poza teren Jarosławia to koszt 30 zł + 1,5 za 1 km liczone w jedną stronę.

 

Jakie produkty mogę kupić w DEKOR Studio

Jakość ponad wszystko.

Jesteśmy największym salonem płytek ceramicznych w mieście. Nasz salon to prawie 1000 m2 powierzchni ekspozycyjnej. W stałej ekspozycji posiadamy ponad 8000 wzorów płytek ceramicznych ponad 50 producentów z całej Europy. Klienci najczęściej wybierają zakup łazienki z kompletnym wyposażeniem. Płytki ceramiczne, chemia budowlana, armatura, ceramika, kabiny prysznicowe, wanny, meble łazienkowe oraz elementy dekoracyjne to wszystko znajdziecie Państwo u nas na salonie. 

W jakiej formie mogę zapłacić za zakupy w DEKOR Studio

Nasz klient nasz pan.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oprócz standardowych płatności gotówkowych oferujemy możliwość zapłaty kartami płatniczymi oraz bardzo modnymi oststnio zakupami na raty. Więcej szczegółw w dziale System ratalny

Newsletter
Zapisz się na newsletter DEKOR Studio.
Zadaj pytanie on-line