10 lat gwarancji na produkty firmy ROCA.

W Polsce Roca rozpoczęła swoją działalność od uruchomienia biura handlowego w 1997 roku. Dwa lata później na terenie Strefy Ekonomicznej w Gliwicach wybudowała nowoczesną fabrykę ceramiki łazienkowej oraz zakupiła zakład produkcyjny urządzeń akrylowych w Gryficach.

W szerokiej ofercie można znaleźć kompletne wyposażenie łazienek: ceramikę i meble łazienkowe, stelaże podtynkowe, baterie, wanny, kabiny, urządzenia do hydromasażu i dodatki łazienkowe. Stale rozwijane, wysokiej jakości produkty stanową rozwiązania w różnych stylach od uniwersalnych poprzez nowoczesne po minimalistyczne. Są przemyślane pod kątem oszczędności wody i energii i mają niepowtarzalny design.

Nowoczesne fabryki w Gliwicach i Gryficach wyposażone są w wysokiej jakości park maszynowy oraz nowoczesną technologię. Obie produkują na potrzeby rynku polskiego i rynków międzynarodowych.

Fabryka w Gliwicach znajdująca się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (podstrefa Gliwicka) zostanie powiększona o 14 tys.m2. Wartość tej inwestycji to ok. 60 mln zł.

Cele tego przedsięwzięcia to przede wszystkim zwiększenie mocy produkcyjnych zakładu oraz elastyczności fabryki, czyli umożliwienie produkcji krótszych serii wyrobów, wprowadzając częstsze zmiany asortymentu produkowanego w danym okresie czasu.

Rozbudowa ma na celu zwiększenie konkurencyjnej pozycji koncernu na rynku poprzez wprowadzanie i rozwój nowych technologii oraz rozszerzenie portfolio zgodnie z wymogami rynku.

Nasza firma od tego roku dołączyła do grona wybranych przez producenta salonów PLATINIUM, które oferują swoim klientom dodatkową bezpłatną gwarancję. W związku z rosnącym zainteresowaniem klientów produktami firmy Roca w roku 2017 przedłużona zostaje promocja z dodatkową gwarancją. O wszystkie szczegły zapytaj sprzedawcę na zalonie lub za pośrednictwem komunikatora GG. 

 

 

Newsletter
Zapisz się na newsletter DEKOR Studio.
Zadaj pytanie on-line